Shurup Carbocisteine ​​për Fëmijë

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin apo Shanghai Port
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Money Gram, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  Carbocisteine Shurup për Fëmijët. Carbocisteine slehtë i tretshëm në ujë të nxehtë, pak tretet në ujë, i patretshëm në etanol ose aceton, etretur asily në tretësirën e acidit ose alkali. Shurup Carbocisteine për Fëmijët është përdorurtrajtimin eBronkit kronik, astma bronkiale dhe sëmundje të tjera të çojë në pështymë ngjitet, gëlbaze vështirë .Por duhet të pavlefshme ilaç kollë qendror përdorur në të njëjtën kohë, duke shmangur holluar pështymë bllokimin e udhë ajrore.

  Drug Emri

  Emri Generic. Carbocisteine Shurup

  Emri anglisht. Carbocisteine Shurup .

  Shurup Carbocisteine ​​për indikacione Fëmijët

  Ajo është përdorur trajtimin eBronkit kronik, astma bronkiale dhe sëmundje të tjera të çojë në pështymë ngjitet, gëlbaze vështirë .

  Carbocisteine ​​Shurup për Fëmijët reagime negative

  Herë pas here mund të jetë marramendje butë, vjellje, stomak mërzitur, diarre, gjakderdhje gastrointestinal, skuqjen e lëkurës dhe reagime të tjera negative.

  Carbocisteine ​​Shurup për Çështje Fëmijët dhe vëmendje

  1. duhet të jetë kujdes me historinë e ulcera peptike.

  2. Për të shmangur ilaç kollë qendror përdorur në të njëjtën kohë, duke shmangur holluar pështymë bllokimin e udhë ajrore

  Carbocisteine Syrup for Children Product Photos

  Shurup Carbocisteine ​​për Fëmijë

  Carbocisteine ​​Shurup për Fëmijë 100ml

  Carbocisteine ​​Shurup për Fëmijë 2% 100ml

  Shurup Carbocisteine ​​për Fëmijë 2%

  Shurup Carbocisteine ​​për Fëmijë

   


  Specifikim

  2%,

  100 ml/bottle

  Quality standard

  CP, BP, USP

  paketim

  1 bottle/box, 10 bottles/cellophane

  përgatitjet

  shurup

   

   


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !