Betametasone Dipropionate krem ​​30g USP

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin apo Shanghai Port
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Money Gram, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Model nr .: 30g

  Lloji: Kimikatet inorganike

  Teknologji Farmaceutike: Chemical Sinteza

  30g, USP

   

  Informacion shtesë

  Produktiviteti: 20000 boxes/week

  Markë: G-House

  Transportation: Ocean, Land, Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Furnizimi Aftësia: 20000 boxes/week

  Certifikata: ISO9001, PMP

   

  përshkrim i produktit

  kur duke përdorur Betametasone Dipropionate krem nëseDrogës pronat ndryshojë, ajo është e ndaluar për t'u përdorur. Çështjet dhe vëmendja e Betamethasone Dipropionate Cream 30g është mos të përdoret për një kohë të gjatë, dhe për të shmangur zonë të madhe është përdorur. Simptomat Ilaçet vazhdojnë pas një jave, duhet të konsultoheni me një mjek. Pjesët veshura nëse ka një ndjesi djegie, kruarje, skuqje dhe ënjtje, etj, duhet të ndërpritet, të larë. Consult një mjek nëse është e nevojshme.

  Drug Emri

  English Name. Betamethasone Dipropionate Cream

  Generic Name. Betamethasone Dipropionate Cream

  Betametasone dipropionate krem 30g USPIndikacionet

  Përdoret për dermatitis alergjik, ekzema, neurodermatitis, dermatit seborrheic dhe pruritit

  Betamethasone Dipropionate Cream 30g  produktit Fotografitë

  Betametasone Dipropionate krem ​​USP 30g

  Betametasone Dipropionate krem ​​USP

  Betametasone Dipropionate krem ​​30g USP

  Betamethasone Dipropionate Cream 30g

  Betametasone Dipropionate krem ​​USP 30g


  Specifikim

  15g, 30g

  Quality standard

  USP

  paketim

  1 tube/box

  përgatitje

  krem

   

  Looking for ideal Betamethasone Dipropionate Cream 30g USP Manufacturer & supplier We has a wide selection at great prices to help you get creative. All the Betamethasone Dipropionate Cream USP 30g are quality guaranteed. We are China Origin Factory of Betamethasone Dipropionate Cream USP. If you have any question, please feel free to contact us.


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !