ob_start_detected

Antibiotikët Cefazolin natriumi për injeksion

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin apo Shanghai Port
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Money Gram, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  Cefazolin Pluhur për injeksion as a preventive medication before surgery. Also antibiotikët Cefazolin Sodium Powder for Injection është i përshtatshëm për trajtimin e bakterieve sensitive të çojë në medias otitis, bronkit, pneumoni tjetër infeksion i traktit respirator, infeksion i traktit urinar, infeksion lëkurë e indeve të buta, kockave dhe infeksionit perbashket, septikemi, endokardit infektive, infeksion i sistemit të mëlçisë dhe sy, vesh, hundë dhe fyt infeksion.

  Drug Emri

  Emri Generic. Cefazolin natriumi Pluhur për injeksion

  Emri anglisht. Cefazolin natriumi Pluhur për injeksion

  Antibiotikët Cefazolin natriumi pluhur për injeksion Indikacionet

  1. Ai është i përshtatshëm për trajtimin e bakterieve sensitive të çojë në medias otitis, bronkit, pneumoni tjetër infeksion i traktit respirator, infeksion i traktit urinar, lëkurës infeksionit të indeve të buta, kockave dhe infeksionit perbashket, septikemi, endokardit infektive, infeksion i sistemit të mëlçisë dhe sy, vesh, hundë dhe fyt infeksion.

  2. Gjithashtu si një mjekim parandalues ​​para operacionit.

  Antibiotikët Cefazolin natriumi pluhur për injeksion Usage

  IM / IV

  Antibiotics Cefazolin Sodium Powder for Injection Produkt Foto

  Antibiotikët Cefazolin natriumi pluhur për injeksion

  Antibiotikët Cefazolin natriumi pluhur për transportin injeksion dhe mënyra e pagesës

  transportit

  Kushtet e pagesës

   

  Specifikim

  1 g

  Quality standard

  BP, USP

  paketim

  1 vial/box or as your requirement

  përgatitjet

  injeksion

   

   


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !