Ceftriaxone natriumi Injection 1g

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin apo Shanghai Port
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Money Gram, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  Ceftriaxone natriumi Injection 1g u sed për bakteret sensitive të çojë në infeksionin e poshtme të traktit respirator, traktit urinar, infeksionit biliar, dhe infeksionit abdominal zgavër, infeksionit të legenit, infeksionit të lëkurës indeve të buta, kockave dhe infeksionit të përbashkët, sepsis dhe meningjit parandalimin e infeksionit dhe kohën e kirurgji. Ceftriaxone natriumi Injection1g can treatment of uncomplicated gonorrhea.

  Drug Emri

  Emri Generic. Ceftriaxone natriumi Inj ection

  Emri anglisht. Ceftriaxone natriumi Injection

  Formula molekulare. C18H16N8Na2O7S3.3 H2O

  Peshë molekulare. 661,59

  Ceftriaxone natriumi Injection 1G Indikacionet

  Përdoret për bakteret sensitive të çojë në infeksionit të ulët traktit respirator, traktit urinar, infeksion biliar, dhe infeksioneve barkut zgavër, infeksion legenit, lëkurës infeksionit indeve të buta, kockave dhe infeksionit të përbashkët, sepsis dhe meningjit parandalimin e infeksionit dhe kohën e operacionit. Ky agjent i vetëm mund të trajtimin e gonorresë pakomplikuar.

  Ceftriaxone Sodium Injection 1g contraindication

  Ajo është me aftësi të kufizuara për një llergic për cephalosporin antibiotikët.

  Ceftriaxone Sodium Injection 1g  produktit Fotografitë

  Ceftriaxone natriumi Injection

  Ceftriaxone natriumi Injection 1g BP

  Ceftriaxone Injection 1g

  Ceftriaxone natriumi Injection 1g USP

  Ceftriaxone natriumi Injection 1g

   

   

  Ceftriaxone Sodium Injection 1g Transportation and Payment Terms

   

  transportit

  Mënyra e pagesës


   

   

   

   

  Specifikim

  1g

  Quality standard

  BP, USP

  paketim

  1 bottle/box

  përgatitjet

  injeksion

   

   


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !