Nystatin Tableta USP 500000 IU / tabletë

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin apo Shanghai Port
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Money Gram, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  Nystatin Pllakat USP 500000 IU / tabletë o ral është përdorur në trajtimin e candidiasis traktit tretjes. Dozimit orale e madhe mund të diarre, nauze, të vjellat dhe dhimbje e sipërme të barkut dhe të tjera reaksione gastrointestinale. Kur zvogëlohet ose të ndalet, ajo do të repaidly zhduken. Nystatin Pllakat USP 500000 IU / tabletë është p rohibited për alergji të produktit.

  Drug Emri

  Emri Generic. Nystatin Pllakat

  Emri anglisht. Nystatin Tablets

  Nystatin Tableta USP 500000 IU / tabletëIndikacionet

  Oral është përdorur në trajtimin e candidiasis traktit digjestiv.

  Nystatin Tablets USP 500000 I.U./Tablet Adverse Reactions

  Dozimit orale e madhe mund të diarre, nauze, të vjellat dhe dhimbje e sipërme të barkut dhe të tjera reaksione gastrointestinale. Kur zvogëlohet ose të ndalet, ajo do të repaidly zhduken.

  Nystatin Tableta USP 500000 IU / tabletëContraindication

  Ndaluar për alergji ndaj produktit.

  Nystatin Tableta USP 500000 IU / tabletë produktit Fotografitë

  Nystatin Tableta USP 500000 IU / tabletë

   

  Nystatin Tableta USP

  Nystatin Pllakat

  Nystatin Tableta USP 500000 IU / tabletë


  Nystatin Tableta 500000 IU / tabletë

  Nystatin Tablets USP 500000 I.U./ Tablet Transportation and Payment Terms

  transportation

  Mënyra e pagesës

  Specifikim

  500000 IU / tabletë

  Quality standard

  USP

  paketim

  10 x 10 tableta / kuti

  përgatitje

  tableta

   

   


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !