Diclofenac natriumi Injection 3ml

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin apo Shanghai Port
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Money Gram, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  Diklofenak natriumi Inj Seksioni 3ml përdoret për r elieve artritit reumatoid dhe osteoarthritis. Artrit kurrizore, artritin e prekur nga cerma, artriti rheumatoid, etj të gjitha llojeve të fazës akute e artritit kronike ose c ONTINUOUS simptomave te perbashketa shtuara dhimbjes . Diclofenac natriumi Injection 3ml përdorur për dhimbje akute të butë dhe të moderuar. si dhimbjes pas operacionit, traumat dhe tendosje. Dysmenorrhea primar, dhimbje dhëmbi, dhimbje koke, etj

  Drug Emri

  Emri Generic. Diclofenac natriumi Injection

  Emri anglisht. Diclofenac natriumi Injection

  Formula molekulare. C14H10Cl2NNaO2

  Peshë molekulare. 318,13

  Diclofenac natriumi Injection 3ml Indikacionet

  1. lehtësimin e artritit reumatoid dhe osteoarthritis. Artrit kurrizore, artritin e prekur nga cerma, artriti rheumatoid, etj të gjitha llojeve të fazës akute e artritit kronike ose c ONTINUOUS simptomave te perbashketa shtuara dhimbjes .
  2. Të gjitha llojet e indeve të buta, dhimbje reumatike, dhimbje sup, tenosynovitis, rrëshqitshëm mialgji Bursa phlogistic dhe dhimbje traumatike pas lëvizje, etj
  3. akute dhimbje të butë dhe të moderuar. si dhimbjes pas operacionit, traumat dhe tendosje.
  4. Primary dysmenorrhea, dhimbje dhëmbi, dhimbje koke, etj

  Diclofenac Sodium Injection 3ml  produktit Fotografitë

  Diclofenac natriumi Injection 3ml

  Diclofenac natriumi Injection 3ml

  Diklofenak Injection 3ml

  Diclofenac Injection

  Diclofenac natriumi Injection

   

  Diclofenac Sodium Injection 3ml Transportation and Payment Terms

  transportation

  Mënyra e pagesës

  Specifikim

  3ml

  Quality standard

  BP

  paketim

  10 ampoules/box

  përgatitjet

  injection, tablets, capsules, suspension, syrup etc

   

   


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !