Gentamicin injeksion 80mg / 2ml

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin apo Shanghai Port
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Money Gram, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  Injeksion gentamicin 80mg / 2ml përdoret në bakteret sensitive të çojë në infeksionit të sistemit nervor qëndror, të tilla si meningjit, ventriculitis mund gjithashtu të përdorur këtë produkt injeksion intratekale si terapi ndihmës. Gentamicinën injeksion suitable për trajtimin e ndjeshme gram-negative bacilet, të tilla si e. coli, Klebsiella, Proteus, Salmonella, Shigella, Enterobacter, Serratia, Pseudomonas aeruginosa dhe Staphylococcus aeureus shtame sensitive të çojë në infeksion të rëndë, të tilla si sepsis, infeksion poshtme te traktit respirator, infeksion intestinal, infeksion legenit, infeksion barkut zgavër, lëkurës infeksionit të indeve të buta, komplekse, infeksione te traktit urinar, etj

  Drug Emri

  Emri Generic. Injeksion gentamicin

  Emri anglisht. Gentamicin Inj Seksioni

  Gentamicin injeksion 80mg / 2ml Indikacionet

  1. Të përshtatshme për trajtimin e ndjeshme gram-negative bacilet, të tilla si e. coli, Klebsiella, Proteus, Salmonella, Shigella, Enterobacter, Serratia, Pseudomonas aeruginosa dhe Staphylococcus aeureus shtame sensitive të çojë në infeksion të rëndë, të tilla si sepsis, infeksion poshtme te traktit respirator, infeksion intestinal, infeksion legenit, infeksion barkut zgavër, lëkurës infeksionit të indeve të buta, komplekse, infeksione te traktit urinar, etj
  2. përdorura në bakteret sensitive të çojë në infeksionit të sistemit nervor qëndror, të tilla si meningjit, ventriculitis mund gjithashtu të përdorur këtë produkt injeksion intratekale si terapi ndihmës.

  Gentamicin injeksion 80mg / 2ml produktit Fotografitë

  Gentamicin injeksion BP 80mg / 2ml

  Injeksion gentamicin

  Gentamicin injeksion 80mg / 2ml

  Gentamicin injeksion BP

  gentamicinën Injection 80mg / 2ml

  Gentamicin Inj ection 80mg/2ml Transportation and Payment Terms

  transportit

  Kushtet e pagesës

  Specifikim

  80 mg/2 ml

  Quality standard

  BP

  paketim

  10 ampoules/box

  përgatitje

  injection, drop etc

   


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !