Ciprofloxacin Pllakat 500mg

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin apo Shanghai Port
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Money Gram, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  Ciprofloxacin Pllakat500mg është që përdorenpër të trajtimin endjeshmebakteret të çojë nët yphoid, kockave dhe infeksioneve të përbashkëta,të lëkurës infeksionit të indeve të buta, aepsis infeksion sistemik. Infeksion i traktit respirator, duke përfshirë infeksionit akut ndjeshme bronkiale shkaktuar nga gram-negative bacilet dhe infeksion i mushkërive. Infeksioni i traktit gastrointestinal nga Shigella, Salmonella, prodhimin enterotoksinë e. coli, lagështi, zëvendës hemolitik Vibrio bakter, etj

  Drug Emri

  Emri Generic. Ciprofloxacin Pllakat

  Emri anglisht. Ciprofloxacin Pllakat

  Ciprofloxacin Pllakat 500mg Indikacionet

  Ajo është përdorur për të trajtimin endjeshmebakteret të çojë në

  1. U rinary infeksion riprodhuese të sistemit, duke përfshirë infeksionit të thjeshtë dhe të ndërlikuara traktit urinar, prostatitis bakteriale, bakteret Neisseria urethritis gonorre dhe cervicitin (duke përfshirë shtameve prodhimit enzimë të shkaktuara nga).

  2. infeksion i traktit respirator, duke përfshirë infeksionit akut ndjeshme bronkiale shkaktuar nga gram-negative bacilet dhe infeksion i mushkërive.

  3. Infeksioni gastrointestinal trakt nga Shigella, Salmonella, prodhimin enterotoksinë e. coli, lagështi, zëvendës hemolitik Vibrio bakter, etj

  4. tifos.

  5. Bone dhe infeksionet e përbashkëta.

  6. infeksion lëkurën të butë indeve.

  7. Sepsis infeksion sistemike, etj

  Ciprofloxacin Pllakat 500mg produktit Fotografitë

  Ciprofloxacin Pllakat

  Ciprofloxacin Tableta USP 500mg

  Ciprofloxacin Tableta 500mg BP

  Ciprofloxacin Tableta 500mg USP

  Ciprofloxacin Pllakat 500mg

  Specifikim

  500mg

  Quality standard

  BP, USP

  paketim

  10 x 10 tableta / kuti

  përgatitjet

  tableta, kapsula, etj

   

   


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !