Shurup Carbocisteine ​​për të rriturit

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin apo Shanghai Port
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Money Gram, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  Carbocisteine Shurup për të rriturit përdoret për trajtimin eBronkit kronik, astma bronkiale dhe sëmundje të tjera të çojë në pështymë ngjitet, gëlbaze vështirë .Duhet të jetë kujdes me historinë e ulcera peptike. Për të shmangur ilaç kollë qendror përdorur në të njëjtën kohë, duke shmangur holluar pështymë bllokimin e udhë ajrore. Ajo është s lehtë i tretshëm në ujë të nxehtë, pak shpërndarë në ujë, i pazgjidhshëm në etanol ose aceton. Lehtësisht tretur në tretësirën e acidit ose alkali .

  Drug Emri

  Emri Generic. Carbocisteine Shurup

  Emri anglisht. Carbocisteine Shurup

  Carbocisteine ​​Shurup për të rriturit Indikacionet

  Ajo është përdorur për të trajtimin e Bronkit kronik, astma bronkiale dhe sëmundje të tjera të çojë në pështymë ngjitet, gëlbaze vështirë .

  Carbocisteine Shurup për rriturit reagime negative

  Herë pas here mund të jetë marramendje butë, vjellje, stomak mërzitur, diarre, gjakderdhje gastrointestinal, skuqjen e lëkurës dhe reagime të tjera negative.

  Carbocisteine Shurup për rriturit Çështje dhe vëmendje

  1. duhet të jetë kujdes me historinë e ulcera peptike.

  2. Për të shmangur ilaç kollë qendror përdorur në të njëjtën kohë, duke shmangur holluar pështymë bllokimin e udhë ajrore

  Carbocisteine Shurup për rriturit produkteve Fotografitë

  Shurup Carbocisteine ​​për të rriturit

  Carbocisteine ​​Shurup për të rriturit 5% 100ml

  Shurup Carbocisteine ​​për të rriturit

  Carbocisteine ​​Shurup për të rriturit 100ml

  Shurup Carbocisteine ​​për të rriturit 5%


  Specifikim

  5%

  100 ml/bottle

  Quality standard

  CP

  paketim

  1 bottle/box,  10 bottles/cellophane

  përgatitjet

  shurup

   


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !