multivitamin Pllakat

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin apo Shanghai Port
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Money Gram, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  multivitamin Pllakat  farmakologji dhe toksikologji. Vitaminat dhe elementët gjurmë janë materiale të nevojshme për të ruajtur aktivitetet e jetës normale. Mungesa e saj të çojë në çrregullime metabolike, të çojë në një shumëllojshmëri të sëmundjeve. vitamina Drogaparaqesin coenzyme ndryshme, të marrin pjesë në një shumëllojshmëri e metabolizmit materiale, përdorimin dhe sintezë, rritjen e kockave, të ruajtur strukturën e integritetit indeve epiteliale, të ruajtur rritjen normale dhe zhvillimin.

  Drug Emri

  Emri Generic. multivitamin Pllakat

  Emri anglisht. multivitamin Pllakat

  Multivitamin Tablets Indikacionet

  1. Përdoret në shtatzënisë dhe laktacionit gratë kërkesën shtesë për vitamina, minerale dhe elementët gjurmë.

  2. Parandalimi anemia e shkaktuar nga mungesa e hekurit dhe acidit folik gjate shtatzanise .

  multivitamin Pllakat Contrai ndications

  1. vitamin A lartë, vitamina D, hiperkalcemia, hypercalciuria është çaktivizuar.
  2. pamjaftueshmëri renale, akumulimin e hekurit, çrregullime të përdorimit hekuri janë të ndaluara.

  Multivitamin Tablets  produktit Fotografitë

  Multivitamin Tableta BP

  multivitamin Pllakat

  të përzierë vitamina Pllakat

  Multivitamin Tablets Transportation and Payment Terms

  transportation

  Mënyra e pagesës

   

  Multivitamin Tablets Composition

  Each sugar coated tablet contains

  Cyproheptadine hydrochloride 4 mg

  Vitamine A 1500 IU

  Vitamina D3 300 IU

  Thiamine mononitrat 2 mg

  Riboflavine 2 mg

  Cyanocobalamin 5 mcg

  Niacinamide 10 mg

  Pantotenates 5 mg

  Pyridoxine hydrochloride 1 mg

  Or as your requirement

  Quality standard

  BP

  paketim

  10 x 10 tableta / kuti

  përgatitjet

  injection, tablets, syrup etc

   

   


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !