Doxycycline HCL të tretshme në ujë Powder 50%

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin apo Shanghai Port
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Money Gram, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Model nr .: 50%

  Faktorët farmakodinamike ndikim: Papajtueshmëria

  Metoda Storage: Prevent Tejkalimi Periudha Garantimin e Cilësisë

  50%; 100 g

  Varieteteve: General Parandalimin e Sëmundjeve Medicine

  Komponenti: Kimike drogave sintetike

   

  Informacion shtesë

  Produktiviteti: 500000

  Markë: G-House

  Transportation: Ocean, Land, Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Furnizimi Aftësia: 50000

  Certifikata: ISO9001

   

  përshkrim i produktit

  Doxycycline HCL të tretshme në ujë Powder 50% ka një shkallë të caktuar të frenimit për mykoplazmat, klamidia, rikeciet, spirochete. Gjithashtuka efektet e antimicrobial gjerë spektrit, bakteret e ndjeshme. Doxycycline HCL të tretshme në ujë Powder 50%kasolubility lartë lipidet dhe kanë më shumë gjasa për të depërtuar në indet e trupit dhe lëngjeve, duke përfshirë lëngun cerebrospinal, prostatës dhe syrin.

  Doxycycline HCL të tretshme në ujë pluhur 50% Pharmacodynamics

  Ky produkt ka efektet e antimicrobial gjerë spektrit, bakteret e ndjeshme. Also has a certain degree of inhibition for mycoplasma, chlamydia, rickettsia, spirochete, etc.

  Doxycycline HCL të tretshme në ujë Powder 50% Farmakokinetika

  Doxycycline është shpërndarë gjerësisht në zemrës, veshkave, mushkërive, muskujve, indeve zorrëve, rrjedhje pleural, qelb, pështymë, lëngun synovial dhe ascites. U njohur si tretshmëria e lartë lipideve dhe janë më të prirur të depërtojnë në indet e trupit dhe lëngjeve, duke përfshirë fluid cerebrospinal, prostatës dhe të syrit.

  Doxycycline HCL të tretshme në ujë pluhur 50% Indikacionet

  Përdoret për parandalimin dhe trajtimin e sëmundjes Pasteurella, brucelozës, antraksit dhe e. coli dhe Salmonella infeksioni, infeksionet akute të rrugëve të frymëmarrjes, kërrnjotë, strangles kalë dhe derr Mycoplasma pneumonia, etj
  gjithashtu përdoret zakonisht si droga ushqim shtues, përveç në një shkallë të caktuar në parandalimin dhe trajtimin e sëmundjes, mund të përmirësojë efikasitetin ushqyer dhe për të nxitur shtim në peshë.

  Doxycycline HCL Water Soluble Powder 50% Product Photos

  Doxycycline HCL të tretshme në ujë PowderDoxycycline HCL të tretshme në ujë Powder 50%Doxycycline HCL shpjegueshëm Powder 50%Doxycycline HCL të tretshme në ujë PowderDoxycycline HCL të tretshme në ujë Powder 50%

  Specifikim

  100 g, 500 g, 1000 g, 5000 g etj

  Paketim

  10 bags / box, 10 boxes / carton Or as your requirement.

   

  Duke kërkuar për ideal Doxycycline HCL të tretshme në ujë pluhur 20% prodhues dhe furnizues Ne ka një përzgjedhje të gjerë me çmime të mëdha për të ndihmuar ju merrni krijuese. Të gjitha Doxycycline HCL të tretshme në ujë Powder janë cilësi të garantuar. Ne jemi Kinë Origjina Fabrika e Doxycycline HCL shpjegueshëm pluhur 50%. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !