Доксициклин HCL вода растворливи во прав 50%

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Тијанџин или Шангај порта
 • Начин на плаќање: T / T, L / C, пари Грам, Western Union
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни информации

  Модел бр .: 50%

  Фармакодинамски Влијателни фактори: Некомпатибилност

  Начин на чување: Спречување Надминување квалитет гарантен период

  50%; 100 g

  Варијанти: Општи превенција на болести медицина

  Компонента: хемиски синтетички дроги

   

  Додатни информации

  Продуктивност: 500000

  Бренд: Г-куќа

  Транспорт: Ocean, Land, Air

  Место на потекло: Кина

  Набавка Способност: 50000

  Сертификат: ISO9001

   

  Опис на производот

  Доксициклин HCL вода растворливи во прав 50% има одреден степен на инхибиција за микоплазма, кламидија, рикеција, спирохета. Исто такаима ефекти од широк спектар антимикробна, осетливи бактерии. Доксициклин HCL вода растворливи во прав 50% имана висока растворливост метаболизмот на липидите и се со поголема веројатност да навлезат во телото ткива и течности, вклучувајќи цереброспинална течност, простатата и окото.

  Доксициклин HCL вода растворливи во прав 50% Фармакодинамика

  Овој производ има ефекти од широк спектар антимикробна, осетливи бактерии. Also has a certain degree of inhibition for mycoplasma, chlamydia, rickettsia, spirochete, etc.

  Доксициклин HCL вода растворливи во прав 50% фармакокинетика

  Доксициклин е широко дистрибуиран во срцето, бубрезите, белите дробови, болки во мускулите, цревни ткиво, плеврален излив, гној, плунка, синовијалната течност и асцит. Беа познати како висок липидите растворливост и се со поголема веројатност да навлезат во телото ткива и течности, вклучувајќи цереброспинална течност, простатата и окото.

  Доксициклин HCL вода растворливи во прав 50% Индикации

  Се користи за превенција и третман на болеста пастерела, бруцелоза, антракс и e. coli и салмонела инфекции, акутни респираторни инфекции, сакагија, коњ задушува и свинско микоплазма пневмонија, итн
  Исто така, најчесто се користи како додаток на храна лекови, во прилог на одреден степен на превенција и третман на болеста, исто така, може да се подобри ефикасноста на храна и да се промовира зголемување на телесната тежина.

  Doxycycline HCL Water Soluble Powder 50% Product Photos

  Доксициклин HCL Растворливи во вода во правДоксициклин HCL вода растворливи во прав 50%Доксициклин HCL растворливи во прав 50%Доксициклин HCL Растворливи во вода во правДоксициклин HCL вода растворливи во прав 50%

  спецификација

  100 g, 500 g, 1000 г, 5000 g итн

  Пакување

  10 bags / box, 10 boxes / carton Or as your requirement.

   

  Во потрага по идеален доксициклин HCL Растворливи во вода во прав 20% производител и снабдувач Ние има широк избор на големи цени да ви помогне да се креативни. Сите доксициклин HCL Растворливи во вода во прав се гарантира квалитетот. Ние сме Кина потекло Фабрика на доксициклин HCL растворливи во прав 50%. Ако имате било какви прашања, Ве молиме слободно контактирајте со нас.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !