Lincomycin hydrochloride shpjegueshëm pluhur

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin apo Shanghai Port
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Money Gram, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  Lincomycin hydrochloride shpjegueshëm pluhur is used for livestock and poultry bacterial infections. Suitable for poultry intestinal toxin syndrome, resistant e. coli, salmonella, pasteurella, staphylococcus aureus and other bacteria mixed infection.Clinical manifestations. Spirit is depressed, loss of appetite, feather inverse, lumpy, diarrhea, diarrhea, stool with a white, green, yellow and white loose stools.

  Lincomycin hydrochloride shpjegueshëm pluhur

  Indikacionet

  Ajo është përdorur për kafshë dhe shpezë infeksionet bakteriale. Të përshtatshme për sindromi i zorrëve toksina pulave, rezistente e. coli, Salmonella, Pasteurella, aureus Staphylococcus dhe bakteriet e tjera infeksionit përzier.

  manifestimet klinike

  Shpirti është në depresion, humbje e oreksit, pendë inversi, trazuar, diarre, diarre, fron me një të bardhë, të gjelbër, të verdhë dhe të bardhë stools lirshme.

  autopsi

  Trake hemorragji me gëlbazë, trazim ajrit, stunk barkut, pericarditis, enterit, inflamacion ovarian, phlogistic tubave, inflamacion sy, artriti, etj.

  Lincomycin hydrochloride shpjegueshëm pluhur  Product Fotografitë

  Lincomycin hydrochloride shpjegueshëm pluhur


  Lincomycin hydrochloride shpjegueshëm pluhur Transportit dhe Kushtet e pagesës

  transportit

   

   

   

  Kushtet e pagesës

  përgatitje

  pluhur

  Administrata dhe Dozimi

  Mixed drink, 100 g this product drink with 300 L water, one time everyday or consult your veterinarian.

  paketë

  100 g/bottle, 60 bottles/carton or as your requirement.

   

   

   


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !