Neomicin sulfat shpjegueshëm Powder

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin apo Shanghai Port
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Money Gram, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  Neomicin sulfat shpjegueshëm Powder përdoret për trajtimin e Salmonella, diarre bardhë, tifo, paratifoid shkaktuar nga tokës mëlçisë të verdhë ose të mëlçisë bronzi të shkaktuar nga tërheq plehut të bardhë të hollë. Pulave Kolera, E. coli induktuar Enterit, diarre, diarre ujit. Perfringens Clostridium, bakteret anaerobe, coccidia shkaktuar nga gjakderdhje të zorrëve, e zezë, nekrotizues enterit, jashtëqitje me gjak apo të tërheqë jo të tretjes ushqim stol. Rosa dhe shpend uji tjetri nga E. coli, Salmonella shkaktuar nga diarre, diarre.

  Neomycin Sulphate Soluble Powder Indikacionet

  1. Salmonella, diarre bardhë, tifoide, paratifoid shkaktuar nga tokës mëlçisë të verdhë ose të mëlçisë bronzi të shkaktuar nga tërheq plehut të bardhë të hollë.
  2. Poultry cholera, E. coli-induced enteritis, diarrhea, water diarrhea
  3. Clostridium perfringens, anaerobic bacteria, coccidia caused by intestinal bleeding, black, necrotizing enteritis, bloody stool or pull non-digestive feed stool.
  4. Ducks and other waterfowl of E. coli, Salmonella caused by diarrhea, diarrhea.

  Neomicin sulfat shpjegueshëm pluhur Karakteristikat

  thithjen oral shpejt arriti kulmin e gjakut, pengojnë dhe të vrasin të gjitha llojet e baktereve të zorrëve. Efikasiteti në formimin e filmit mbrojtëse në zorrë, kontrollin e dëmit bakteriale, dhe të luajë efekt antidiarrheal. Në të njëjtën kohë riparimin e zorrëve Mukoza, rregullon florën e zorrëve, të ndryshojë ndryshime fekal.

  Neomycin Sulphate Soluble Powder Product Fotografitë

  Neomicin sulfat shpjegueshëm Powder

  Neomycin Sulphate Soluble Powder Transportation and Payment Terms

  transportation

  Mënyra e pagesës

  përgatitje

  pluhur

  Administrata dhe Dozimi

  Mixed drink, 100 g this product drink with 300 Kg water, one time everyday or consult your veterinarian.

  paketë

  100 g/bottle, 40 bottles/carton Or as your requirement.

   


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !