Lomefloxacin hydrochloride shpjegueshëm Powder

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin apo Shanghai Port
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Money Gram, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  Lomefloxacin hydrochloride shpjegueshëm Powder për sindromi pulë të enterotoxemia, Escherichia coli, Salmonella, Staphylococcus aureus, Clostridium dhe Clostridium dhe bakteret e ndryshme të shkaktuara nga enterit, diarre diarre, një rol të rëndësishëm. Sidomos për Escherichia coli, Mycoplasma shkaktuar nga sepsë të ketë një efekt të rëndësishëm. Të zbatueshme për shpendë të sëmurë që vuajnë nga depresioni, tërheq mish-si feces verdhë të gjelbër ose të kuqe, apo feces përmbajnë ushqim pamenduar.

  Lomefloxacin Hydrochloride Soluble Powder Indikacionet

  1. Sindromi Chicken së enterotoxemia, Escherichia coli, Salmonella, Staphylococcus aureus, Clostridium dhe Clostridium dhe bakteret e ndryshme të shkaktuara nga enterit, diarre diarre, një rol të rëndësishëm. Sidomos për Escherichia coli, Mycoplasma shkaktuar nga sepsë të ketë një efekt të rëndësishëm.
  2. Applicable to sick birds suffering from depression, pull yellow green or red meat-like feces, or feces containing undigested feed.
  3. Duck, goose infected serositis caused by snoring, coughing, thrown nose.

  Lomefloxacin hydrochloride shpjegueshëm pluhur Karakteristikat

  1. spektrit Antibacterial gjerësisht, ky produkt zgjedhjen e një shumëllojshmëri të kombinimit antimicrobial drogës shkencore, për të kapërcyer të drogës vetme të lehtë për të prodhuar rezistencë të drogës e të metave.
  2. Ky produkt është zhytur plotësisht thithjen oral, pothuajse 100%, ky produkt ka një penetrim të fortë qelizë, bioavailability lartë se llojet e tjera të antimikrobikëve.
  3. Efikasiteti për të mbajtur një kohë të gjatë, kryesisht në prototip nga urina, trupi pa akumulimin, ka ende më pak mbetje.
  4. zorrëve agjent mukozale riparim mund të riparuar mukozën e dëmtuar zorrëve, të përshpejtojë shërimin e sëmundjes.

  Lomefloxacin hydrochloride shpjegueshëm Powder Fotografitë

  Lomefloxacin hydrochloride shpjegueshëm Powder


  përgatitje

  pluhur

  Administrata dhe Dozimi

  Mixed drink, 100 g this product drink with 250 Kg water, one time everyday or consult your veterinarian.

  paketë

  100 g/bottle, 40 bottles/carton Or as your requirement

   

   


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !