Erythromycin për suspenzion oral

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin apo Shanghai Port
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Money Gram, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Model nr .: pezullim

  Lloji: Kimikatet inorganike

  Teknologji Farmaceutike: Chemical Sinteza

  60ml: USP

   

  Informacion shtesë

  Produktiviteti: 20000boxes / javë

  Markë: G-House

  Transportation: Ocean, Land, Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Furnizimi Aftësia: 20000boxes / javë

  Certifikata: ISO9001, PMP

   

  përshkrim i produktit

  Erythromycin për suspenzion oral është i aktivitetit antibacterial për të gjitha llojet ebaktereve anaerobe, përveçBacteroides fragilis dhe fusiformis. Erythromycin Pluhur për Oral Pezullimi është iAntibiotikët macrolides, për Staphylococcus, Streptococcus dhe bakteret Gram-pozitive janë të aktivitetit antimicrobial. Neisseria, haemophilus influenzae etj gjithashtu paraqet ndjeshëm në këtë produkt. Erythromycin Medication është agjent bakteriostatik, por në përqendrim të lartë të baktereve të caktuara ka edhe efektet e efektit sterilizimit.

  Drug Emri

  Emri Generic. Erythromycin Stearate për suspenzion oral

  Emri anglisht. Erythromycin Stearate për suspenzion oral

  Erythromycin Stearate për suspenzion oralIndikacionet

  1. sëmundje Legionella.
  2. Mycoplasma pneumoniae.
  3. Chlamydia pneumonia.
  4. klamidia tjera, Mycoplasma çojë në urinare dhe gjenitale system infection.
  5. Chlamydia trachomatis conjunctivitis.
  6. Gonococcal infection.
  7. Oral infections caused by anaerobic bacteria.
  8. campylobacter jejuni enteritis.
  9. Pertussis.

  Erythromycin Stearate për suspenzion oral produktit Fotografitë

   

  Erythromycin për suspenzion oral

  Erythromycin Stearate për Transportit Oral pezullimin dhe Kushtet e pagesës

   


  transportitMënyra e pagesës

  Specifikim

  250 mg / 5 ml

  Quality standard

  USP

  paketim

  1 shishe / box, 10 shishe / celofan

  përgatitje

  shurup, suspension

   

   

  Duke kërkuar për ideal Erythromycin për suspenzion oral Manufacturer & supplier We has a wide selection at great prices to help you get creative. All the Erythromycin Medicine are quality guaranteed. We are China Origin Factory of Erythromycin Medication. If you have any question, please feel free to contact us.


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !