Praziquantel Tableta USP 600mg

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin apo Shanghai Port
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Money Gram, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Model nr .: 600mg

  Lloji: Kimikatet inorganike

  Teknologji Farmaceutike: Chemical Sinteza

  600mg, USP

   

  Informacion shtesë

  Produktiviteti: 20000 boxes/week

  Markë: G-House

  Transportation: Ocean, Land, Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Furnizimi Aftësia: 20000 boxes/week

  Certifikata: ISO9001, PMP

   

  përshkrim i produktit

  Praziquantel Pllakat   suitable për të gjitha llojet e schistosomiasis, clonorchiosis, paragonimiasis, sëmundje buski fasciolopsis dhe taeniasis dhe cysticercosis. Spektrin e gjerë trematode drogës dhe shirit. Praziquantel Pllakat USP 600mg mund të çojë në marrje mendsh, dhimbje koke, vjellje, dhimbje barku, diarre, lodhje, gjymtyrët lënduar, etj, zakonisht në një shkallë më të vogël, kohëzgjatje të shkurtër, nuk ndikojnë në trajtimin, nuk duhet të merren me.

  Drug Emri

  Emri Generic. Praziquantel Pllakat

  Emri anglisht. Praziquantel Tablets

  Formula molekulare. C19H24N2O2

  Peshë molekulare. 312,41

  Praziquantel Tableta USP 600mgIndikacionet

  1. gjerë spektrin trematode medikament dhe shirit.

  2. Të përshtatshme për të gjitha llojet e schistosomiasis, clonorchiosis, paragonimiasis, sëmundje buski fasciolopsis dhe taeniasis dhe cysticercosis.

  Praziquantel Tableta USP 600mg reagime negative

  1. Zakonisht efektet përfshijnë marramendje, dhimbje koke, vjellje, dhimbje barku, diarre, lodhje, gjymtyrët e lënduar, etj, zakonisht në një shkallë më të vogël, kohëzgjatjen më të shkurtër, nuk ndikojnë në trajtimin, nuk duhet të merren me.
  2. Disa raste simptoma të tilla si palpitations, ngushtësi gjoks.
  3. vërejtur në disa raste mund të shfaqen rritje amino transferaza.
  4. I mund të shkaktojë çrregullime mendore ose gjakderdhje gastrointestinale.

  Praziquantel Tableta USP 600mg produktit Fotografitë

  Praziquantel Pllakat

  Praziquantel Pllakat 600mg

  Praziquantel Tableta USP 600mg

  Praziquantel Tableta USP

  Specifikim

  600mg

  Quality standard

  USP

  paketim

  10 x 10 tableta / kuti

  përgatitje

  tableta

   

   

  Looking for ideal Praziquantel Tablets USP 600mg Manufacturer & supplier We has a wide selection at great prices to help you get creative. All the Praziquantel Pllakat 600mg are quality guaranteed. We are China Origin Factory of Praziquantel Tablets USP. If you have any question, please feel free to contact us.


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !