Obstetrics Sterile kërthizës përforcon

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin apo Shanghai Port
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Money Gram, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Model nr .: disponueshme

  Lloji: Kimikatet inorganike

  Teknologji Farmaceutike: Chemical Sinteza

  1 Pc/box; 2 Pc / box

   

  Informacion shtesë

  Produktiviteti: 20000 boxes/week

  Markë: G-House

  Transportation: Ocean, Land, Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Furnizimi Aftësia: 20000 boxes/week

  Certifikata: ISO9001, PMP

   

  përshkrim i produktit

  Obstetrics Flakshëm steril kërthizës përforcon Specifikimi. 1 pc / box,2 copë / kuti. Disponueshme Sterile kërthizës përforcon Packaging. 2 copë / kuti,120 kuti / kuti kartoni. Obstetrics sterile kërthizës Clampp u sed për trajtimin e gjerë të trungut kërthiza e sapolindur. Flakshëm Obstetrics Sterile kërthizës përforcon është bërë nga pirg kërthizës, jastëk mbrojtjes dhe kasetë mbrojtjen.

  Obstetrics Sterile kërthizës përforcon Aplikim

  Përdoret për trajtimin e gjerë të trungut e kordonit të kërthizës të porsalindurve

  Obstetrics Sterile kërthizës përforcon Përbërja

  Përbërë nga pirg kërthizës, jastëk mbrojtjes dhe kasetë mbrojtjen.

  Obstetrics Sterile kërthizës përforcon produktit Fotografitë

  Obstetrics Sterile kërthizës përforcon

  Obstetrics Sterile kërthizës përforcon Transportit dhe Kushtet e pagesës

  transportit

  Kushtet e pagesës

  Specifikim

  1 pc / box,2 copë / kuti

  paketim

  2 copë / kuti,120 kuti / kuti kartoni

   

   

  Looking for ideal Obstetrics Sterile Umbilical Clamp Manufacturer & supplier We has a wide selection at great prices to help you get creative. All the Disposable Obstetrics Sterile Umbilical Clamp are quality guaranteed. We are China Origin Factory of Obstetrics Disposable Sterile Umbilical Clamp. If you have any question, please feel free to contact us.


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !