Parasetamol ve İbuprofen Kapsülleri

Kısa Açıklama:


  • FOB Fiyat: 0,5 - 9.999 ABD Doları / Adet
  • Min. Sipariş Miktarı: 100 Adet/Adet
  • Tedarik Yeteneği: Aylık 10000 Adet / Adet
  • Liman: Tianjin veya Şanghay Limanı
  • Ödeme şartları: T/T, L/C, Money Gram, Western Union




  • PDF OLARAK İNDİR
    Detaylar
    Etiketler

    Ürün Açıklaması

    Paracetamol & Ibuprofen Capsules, Paracetamol can be used for allergic to aspirin, intolerance, or is not suitable for application cases of aspirin, such as chickenpox, hemophilia and other hemorrhagic diseases (including cases of application of anticoagulant therapy), and peptic ulcer, gastritis and so on. Also apply to relieve mild to moderate pain, such as fever, headache, arthralgia, neuralgia, and migraine, dysmenorrhea etc that caused by cold.

    İlaç Adı

    Generic name. Paracetamol & Ibuprofen Capsules

    English name. Paracetamol & Ibuprofen Capsules

    Paracetamol & Ibuprofen Capsules Indications

    Paracetamol

    1. Soğuk algınlığının neden olduğu ateş, baş ağrısı, artralji, nevralji ve migren, dismenore vb. gibi hafif ila orta dereceli ağrıları gidermek için uygulayın.
    2. Aspirin alerjisi, intolerans için kullanılabilir veya suçiçeği, hemofili ve diğer hemorajik hastalıklar (antikoagülan tedavi uygulama durumları dahil) ve peptik ülser, gastrit vb. gibi aspirin uygulama vakaları için uygun değildir.

    Paracetamol & Ibuprofen Capsules Ters tepkiler

    Paracetamol

    1. Karaciğerin yan reaksiyonu. uzun süreli kullanım veya aşırı doz, karaciğer hücresi nekrozuna neden olabilir.
    2. Böbreğin yan reaksiyonu. Parasetamolün ürettiği aşırı toksik metabolitler de böbreklere zarar verebilir ve böbrek hücresi nekrozuna neden olabilir, özellikle sodyum salisilat veya kafeinin böbreklere zarar verme olasılığı daha yüksektir.
    3. Kan sisteminin yan reaksiyonu. Uzun süreli doz aşımı parasetamol, kemik iliği hematopoietik sistemi üzerinde doğrudan etki yaparak toksik metabolitler üretebilir, hasar oluşturabilir, ayrıca trombositopenik purpura veya lösemiye neden olabilir.
    4. Sinir sisteminin yan reaksiyonu. Aşırı dozda parasetomal alan çocuklarda ayrıca merkezi sinir sistemi semptomlarına, özellikle beyin hasarına, nörolojik bozukluklara, komaya vb. neden olabilir.

    Şartname

    Each capsule contains:

    Paracetamol 325 mg

    Ibuprofen 200 mg

    Kalite Standardı

    kan basıncı

    Paketleme

    10x10 kapsül/kutu

    Hazırlıklar

    suspension, capsules, syrup, tablets etc

     

     

    Ürünlerimizle ilgileniyorsanız bilgilerinizi buraya bırakmayı seçebilirsiniz, kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.


    Mesajınızı buraya yazıp bize gönderin

    Ürünlerimizle ilgileniyorsanız bilgilerinizi buraya bırakmayı seçebilirsiniz, kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.