Parasetamol və İbuprofen kapsulları

Qısa Təsvir:


  • FOB Qiymət: 0,5 - 9,999 ABŞ dolları / Parça
  • Minimum Sifariş Miqdarı: 100 ədəd/əd
  • Təchizat qabiliyyəti: Ayda 10000 Adet/Ped
  • Liman: Tianjin və ya Şanxay limanı
  • Ödəmə şərtləri: T/T, L/C, Money Gram, Western Union




  • PDF YÜKLƏ
    Təfərrüatlar
    Teqlər

    Məhsul təsviri

    Paracetamol & Ibuprofen Capsules, Paracetamol can be used for allergic to aspirin, intolerance, or is not suitable for application cases of aspirin, such as chickenpox, hemophilia and other hemorrhagic diseases (including cases of application of anticoagulant therapy), and peptic ulcer, gastritis and so on. Also apply to relieve mild to moderate pain, such as fever, headache, arthralgia, neuralgia, and migraine, dysmenorrhea etc that caused by cold.

    Dərman adı

    Generic name. Paracetamol & Ibuprofen Capsules

    English name. Paracetamol & Ibuprofen Capsules

    Paracetamol & Ibuprofen Capsules Indications

    Paracetamol

    1. Soyuqdan qaynaqlanan qızdırma, baş ağrısı, artralji, nevralji və miqren, dismenoreya və s. kimi yüngül və orta dərəcədə ağrıları aradan qaldırmaq üçün tətbiq edin.
    2. Aspirinə qarşı allergiya, dözümsüzlük üçün istifadə oluna bilər və ya aspirin tətbiqi halları üçün uyğun deyil, məsələn, suçiçəyi, hemofiliya və digər hemorragik xəstəliklər (o cümlədən antikoaqulyant terapiyanın tətbiqi halları) və mədə xorası, qastrit və s.

    Paracetamol & Ibuprofen Capsules Mənfi reaksiyalar

    Paracetamol

    1. Qaraciyərin yan reaksiyası. uzunmüddətli istifadə və ya həddindən artıq dozada qaraciyər hüceyrələrinin nekrozuna səbəb ola bilər.
    2. Böyrəklərin yan reaksiyası. Həddindən artıq zəhərli metabolitlərin əmələ gətirdiyi parasetamol da böyrəklərə zərər verə bilər və böyrək hüceyrə nekrozuna səbəb ola bilər, xüsusən də natrium salisilat və ya kofeini paylaşaraq, böyrəklərə zərər vermə ehtimalı daha yüksəkdir.
    3. Qan sisteminin yan reaksiyası. uzun müddətli həddindən artıq dozada parasetamol, zəhərli metabolitlər sümük iliyinin hematopoetik sisteminə birbaşa təsirləri ilə əmələ gələ bilər, zədələri təşkil edir, həmçinin trombositopenik purpura və ya leykemiyaya səbəb ola bilər.
    4. Sinir sisteminin yan reaksiyası. parasetomalın həddindən artıq dozası olan uşaqlar da mərkəzi sinir sisteminin simptomlarına səbəb ola bilər, əsasən beyin zədələnməsi, nevroloji pozğunluqlar, koma və s.

    Spesifikasiya

    Each capsule contains:

    Paracetamol 325 mg

    Ibuprofen 200 mg

    Keyfiyyət Standartı

    BP

    Qablaşdırma

    10 x 10 kapsul/qutu

    Hazırlıqlar

    suspension, capsules, syrup, tablets etc

     

     

    Məhsullarımızla maraqlanırsınızsa, məlumatlarınızı burada buraxmağı seçə bilərsiniz və biz qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacağıq.


    Mesajınızı buraya yazın və bizə göndərin

    Məhsullarımızla maraqlanırsınızsa, məlumatlarınızı burada buraxmağı seçə bilərsiniz və biz qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacağıq.