Glutathione reduktuar për injeksion

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin apo Shanghai Port
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Money Gram, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  Glutathione reduktuar për injeksionështë përdorur për pacientët kimioterapia, duke përfshirë klorur amoni me platin cis, cyclophosphamide, doxorubicin, e kuqe se amfotericinës, kimioterapia bleomicin, sidomos kur doza të larta të kimioterapisë. P atients me terapinë rrezatuese. Glutathione reduktuar për injeksionështë përdorur për të gjitha llojeve të hipoksemi, të tilla si anemia akut, sindroma e distresit respirator rritur, sepsis, etj

  Drug Emri

  Emri Generic. Glutathione reduktuar për injeksion

  Emri anglisht. Glutathione reduktuar për injeksion

  Glutathione reduktuar për injeksionIndikacionet

  1. pacientët kimioterapi përfshirë klorur amoni me platin cis, cyclophosphamide, doxorubicin, e kuqe se amfotericinës, kimioterapia bleomicin, veçanërisht kur doza të larta të kimioterapia

  2. Pacientet me terapinë rrezatuese

  3. Të gjithë llojet e hipoksemi: si anemia akut, sindroma e distresit respirator rritur, sepsis, etj

  4. sëmundjet e mëlçisë duke përfshirë viral, toksicitetit drogës, alkool dhe toksicitetit tjetër kimik i shkaktuar nga dëmtimi i mëlçisë.

  5. A mund të përdoret për terapi ndihmës të organofosforike, amino ose komponimeve nitro helmimin.

  Reduced Glutathione for Injection  produktit Fotografitë

  Glutathione reduktuar për injeksion

  Glutathione për injeksion

  Reduktuar Injection Glutathione

  Specifikim

  600 mg, 900 mg, 1200 mg, 1500 mg

  Quality standard

  BP

  paketim

  1 vial/box

  përgatitjet

  injeksion, tableta etj

   

   


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !