Spray mbrojtëse kundër rrezeve për Medical përdorim

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin apo Shanghai Port
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Money Gram, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  Spray mbrojtëse kundër rrezeve për Medical përdorim përdoret për të parandaluar dhe për të zvogëluar e rrezatimit mjekësore faktorët fizike dhe kimike të krijuara nga radikalet e lira në lëkurën e njeriut, dëme mukozale indeve. The main components of superoxide dismutase (SOD) and its stabilizer, in the form of freeze-dried in the bottle can be coated with a spray bottle. Solvents, other accessories in the form of aqueous solution stored in a colorless glass bottle.

  The Composition of Protective Spray against Rays for Medical Use

  1. Përbërësit kryesore superoxide dismutase (pederast) dhe stabilizator të saj, në formën e ngrirjes së tharë në shishe mund të jenë të veshura me një shishe spray
  2. tretës, pajisje të tjera në formën e solucion ujor ruhet ne nje shishe xhami pa ngjyrë
  3. Dy shishe janë shishe qelqi sode-gëlqere

  Aplikimi i Spray mbrojtëse kundër rrezeve për Medical përdorim

  Ky produkt është përdorur për të parandaluar dhe për të zvogëluar e rrezatimit mjekësore faktorët fizike dhe kimike të krijuara nga radikalet e lira në lëkurën e njeriut, dëme mukozale indeve.

  Protective Spray against Rays for Medical Use Photos

  Spray mbrojtëse kundër rrezeve për Medical përdorim


  Spray mbrojtëse kundër rrezeve për Medical përdorim

  Specifikim

  10000U/bottle, 10ml/bottle
  15000U/bottle, 15ml/bottle
  20000U/bottle, 20ml/bottle
  25000U/bottle, 25ml/bottle
  30000U/bottle, 30ml/bottle

  paketim

  10 ml/bottle, 120 sets/carton

  përgatitje

  zgjidhje

   


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !