Fruktoza C6H12O6 CAS 57-48-7

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin apo Shanghai Port
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Money Gram, Western Union
 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  Fruktoza C6H12O6 CAS 57-48-7 , Pesha molekulare: 180,16. Characters,kristaltë pangjyrë apo të bardhë ose pluhur kristaltë, pa erë, e ëmbël. Tretshëm në ujë, pak të tretshme në etanol, patretshëm në eter. Funksioni dhe aplikimi: Terapi ndihmësfose koronare angina e sëmundjeve të zemrës, infarktit akut miokardiak, dështimi i zemrës dhe aritmia etj. Mund të përshpejtojë metabolizmin e etanolit,terapi ndihmëspër helmimin akute alkoolit. Furnizimi me energji, shtoni lëngjet e trupit për diabetes, pacientët sëmundje të mëlçisë.

  Fruktoza  figurë

  1. pangjyrë apo kristaltë ose pluhur të bardhë kristalor, pa erë, e ëmbël.

  2. lehtë të tretshëm në ujë, pak të tretshme në etanol, patretshëm në eter.

  Fructose funksioni dhe Aplikimi

  1. Terapi ndihmës për koronare angina e sëmundjeve të zemrës, infarkt miokardi akute, dështimi i zemrës dhe aritmia etj.
  2. A mund të përshpejtojë metabolizmin e etanolit, terapi ndihmëspër helmimin akute alkoolit. Furnizimi me energji, shtoni lëngjet e trupit për diabetes, pacientët sëmundje të mëlçisë.

  Fruktoza ruajtje

  magazinimit mbyllur

  Fruktoza Produkt Foto

  Fruktoza

  Fruktoza Transportit dhe mënyra e pagesës

  transportitMënyra e pagesës

  Fruktoza cilësisë standard : Chp

  Fruktoza Paketim.

  8 Kg/drum, 25 Kg/bag, 25 Kg/drum or as your requirement.

   

   


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !