Carboxymethocel Shpëlaj Zgjidhja

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin apo Shanghai Port
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Money Gram, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  Carboxymethocel Shpëlaj Zgjidhja është përdorur për larjen e llojeve të ndryshme të plagëve kirurgjikale, mukozën dhe skin.it ka funksionin e izoluar dhe lubricating plagët kirurgjikale, mukozën dhe indeve epiteliale dhe pengesë biologjike, në të njëjtën kohë, ka funksionin eHemostazadhe reduktimin e seeping i lëngun e indeve, kështu që ajo luan një rol të dobishëm në shërimin plagë. Carboxymethocel Shpëlaj Zgjidhja është consisting e materialit nga trajtimi oksidimi fibra bimore, klorur natriumi dhe ujë për injektim sipas një raport të caktuar përzierjen.

  Carboxymethocel Shpëlaj Zgjidhja Përbërja

  Përbërë nga material nga trajtimi oksidimi fibra bimore, klorur natriumi dhe ujë për injektim sipas një raport të caktuar përzierjen.

  Carboxymethocel Rinse Solution Product Photos

  Carboxymethocel Shpëlaj Solution 50ml

  Carboxymethocel Shpëlaj Solution 60ml

  Carboxymethocel Shpëlaj Solution 100ml

  Carboxymethocel Shpëlaj Solution 20ml

  Carboxymethocel Shpëlaj Zgjidhja

  Carboxymethocel Rinse Solution Transportation and Payment Terms

  transportation

  Mënyra e pagesës

  Specifikim

  5 ml, 10 ml, 20 ml, 50 ml, 60 ml, 80 ml, 100 ml, 250 ml, 500 ml

  paketim

  50 ml, 120 bottles/carton

  100 ml, 80 bottles/carton

  përgatitje

  zgjidhje

   


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !