C6H8O6 Vitamina C Tablets

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin apo Shanghai Port
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Money Gram, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Model nr .: Pllakat

  Lloji: Kimikatet inorganike

  Teknologji Farmaceutike: Chemical Sinteza

  500 mg, BP

   

  Informacion shtesë

  Produktiviteti: 20000 boxes/week

  Markë: G-House

  Transportation: Ocean, Land, Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Furnizimi Aftësia: 20000 boxes/week

  Certifikata: ISO9001 GMP

   

  përshkrim i produktit

  C6H8O6 Vitamina C Tableta , VC është u sed për të parandaluar ekzemë, gjithashtu mund të përdoret në ndihmës therapy of various acute or chronic infectious diseases and purpura. Vitamina C përtypëse Tablets është e dobishme për thithjen e traktit gastrointestinal, kryesisht në thithjen jejunum, norma proteina të ulët të detyrueshme, dhe një sasi e vogël e magazinimit në qelizat plazma, gjëndra brenda organizatës ishte përqendrimi më i lartë, metabolizmi intrahepatic, disa për prototip objektet apo metabolitëve sipas nxjerrje renal.

  Drug Emri

  Emri Generic. Vitamina C përtypëse Tablets

  Emri anglisht. Vitamina C përtypëse Tablets

  Vitamina C përtypëse PllakatIndikacionet

  Përdoret për të parandaluar ekzemë, gjithashtu mund të përdoret në ndihmës therapy of various acute or chronic infectious diseases and purpura.

  Vitamin C Chewable Tablets  produktit Fotografitë

  C6H8O6 Vitamina C Tablets

  Vitamina C përtypëse Pllakat Kushtet e pagesës dhe transportit

  Mënyra e pagesës

  transportit


  Specifikim

  250 mg, 500 mg

  Quality standard

  BP

  paketim

  10 x 10 tableta / kuti

  përgatitjet

  injeksion, tabletë, shurup, etj

   

  Looking for ideal Vitamin C Chewable Tablets Manufacturer & supplier We has a wide selection at great prices to help you get creative. All the C6H8O6 Vitamin C Tablets are quality guaranteed. We are China Origin Factory of Vitamin C Tablets. If you have any question, please feel free to contact us.


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !