Antineoplastic Doksorubicine Injection

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin apo Shanghai Port
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Money Gram, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Model nr .: 10ml: 20mg

  Lloji: Kimikatet inorganike

  Teknologji Farmaceutike: Chemical Sinteza

  10ml: 20mg

   

  Informacion shtesë

  Produktiviteti: 20000boxes / javë

  Markë: G-House

  Transportation: Ocean, Land, Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Furnizimi Aftësia: 20000boxes / javë

  Certifikata: ISO9001 GMP

   

  përshkrim i produktit

  antineoplastik Doksorubicine Injection 10ml: 20mg mund të përdoret si e vijës së parë të drogës sistemike kimioterapia, ose si të dytë-line drogës kimioterapia për trajtimin me progresin e pacientëve AIDS-KS, gjithashtu mund të përdoret për të nuk mund të tolerojë në vijim kombinimin më shumë se dy të drogës pacientët kimioterapia: vincristine, bleomicin dhe doxorubicin. Antineoplastic Doksorubicine Injection can be used for low CD4 (3) dhe ka një sëmundje të gjerë organeve të brendshme të mukozës lëkurës rropullitë dhe në lidhje me HIV / AIDS AIDS - pacientët KS.

  Drug Emri

  Emri Generic. Doksorubicinë hydrochloride Liposome Injection

  English Emri. Doksorubicinë hydrochloride Liposome Inj Seksioni

  Molekulare Formular. C 27H 29NO 11HCl

  Peshë molekulare. 579,99

  Antineoplastic Doksorubicine Injection Përshkrim.

  Ky produkt është i kuq pezullimi semitransparent përzier .

  Antineoplastic Doksorubicine Injection Indikacionet

  1. This product can be used for low CD4 (3) dhe ka një sëmundje të gjerë organeve të brendshme të mukozës lëkurës rropullitë dhe në lidhje me HIV / AIDS AIDS - pacientët KS.

  2. Ky produkt mund të përdoret si e vijës së parë të drogës sistemike kimioterapia, ose si të dytë-line drogës kimioterapia për trajtimin me progresin e pacientëve AIDS-KS, gjithashtu mund të përdoret për të nuk mund të tolerojë më shumë se dy pacientë mëposhtme kimioterapia kombinim drogës : vincristine, bleomicin dhe doksorubicinë (ose tjetër antraciklinë antibiotikët).

  Antineoplastic Doksorubicine Injection produktit Fotografitë

  Antineoplastic Doksorubicine Injection

  Antineoplastic doxorubicin Transporti Injection dhe Kushtet e pagesës

  transportit

  Kushtet e pagesës

   

  Specifikim

  20 mg / 10 ml

  paketim

  1 shishe / box

  përgatitjet

  injeksion

   

   

  Looking for ideal Antineoplastic Doxorubicin Injection Manufacturer & supplier We has a wide selection at great prices to help you get creative. All the Antineoplastic Doxorubicin Injection 10ml / 20mg are quality guaranteed. We are China Origin Factory of 10ml / 20mg Antineoplastic Doxorubicin Injection. If you have any question, please feel free to contact us.


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !