Ilaçi injeksion Glutathione

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin apo Shanghai Port
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Money Gram, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  glutatione injeksion është përdorur për të gjitha llojeve të hipoksemi, të tilla si anemia akut, sindroma e distresit respirator rritur, sepsis, etj Antidote glutatione injeksion si Droga Antidoteështë përdorur për pacientët kimioterapia, duke përfshirë klorur amoni me platin cis, cyclophosphamide, doxorubicin, e kuqe se amfotericinës, kimioterapia bleomicin, sidomos kur doza të larta të kimioterapisë. Patients with radiation therapy. 

  Drug Emri

  Emri Generic. Glutathione për injeksion

  Emri anglisht. Glutathione për injeksion

  Ilaçi injeksion Glutathione Indikacionet

  1. pacientët kimioterapi përfshirë klorur amoni me platin cis, cyclophosphamide, doxorubicin, e kuqe se amfotericinës, kimioterapia bleomicin, veçanërisht kur doza të larta të kimioterapia

  2. Pacientet me terapinë rrezatuese

  3. Të gjithë llojet e hipoksemi: si anemia akut, sindroma e distresit respirator rritur, sepsis, etj

  4. sëmundjet e mëlçisë duke përfshirë viral, toksicitetit drogës, alkool dhe toksicitetit tjetër kimik i shkaktuar nga dëmtimi i mëlçisë.

  5. A mund të përdoret për terapi ndihmës të organofosforike, amino ose komponimeve nitro helmimin.

  Antidote Glutathione Injection  produktit Fotografitë

  Ilaçi injeksion Glutathione

  Antidote Transporti Glutathione Injection dhe Kushtet e pagesës

  transportit

  Kushtet e pagesës

   

  Specifikim

  600 mg, 900 mg, 1200 mg, 1500 mg

  Quality standard

  BP

  paketim

  1 vial/box apo si kërkesën tuaj

  përgatitjet

  injeksion, tableta etj

   


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !